Pick Up Artist

Tematyka relacji damsko -męskich

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2012-09-25 19:17:08

Hache

Administrator

Zarejestrowany: 2012-09-25
Posty: 37
Punktów :   

Truizmy

Zaciągnięte z różnych źródeł


Truizmy(zdania mające na celu zaskoczenie kobiety tym, że pomimo iż Ona jest Ci obca wiesz o niej więcej niż połowa jej znajomych) :
Niewiele ale jednak .
" Wiem o tobie coś, czego nie domyśla się żaden z obecnych tu facetów. Oni próbują cię zdobyć, ale widzą tylko roześmianą, piękną imprezowiczkę. Widzą tylko to, co chcesz, żeby zobaczyli. Ja wiem, że pod tą maską skrywa się dziewczyna, która ma do zaoferowania coś więcej. Która nie zawsze mówi to, co myśli. Która czasem przyznaje komuś rację tylko dlatego, że wie, że on nie zrozumiałby prawdy, bo myśli zbyt powierzchownie...


...] Ja wiem, że pod tą maską skrywa się dziewczyna, która ma do zaoferowania coś więcej... [pauza, może być z jakimś gestem pokazującym, że się zastanawiasz, np. zwykłe "hmm" powinno starczyć]. Która nie zawsze mówi to, co myśli. Która czasem przyznaje komuś rację tylko dlatego, że wie, że on nie zrozumiałby prawdy, bo myśli zbyt powierzchownie..."

Wiesz, mam pewne przeczucie na Twój temat... taak, wyglądasz mi na osobę, która nie jest w pełni doceniana, a przynajmniej nie tak jakby tego chciała... Czasami próbujesz dać z siebie 100%, wiesz, że to co robisz jest dobre, ale z nie wyjaśnionych powodów mało kto, a może nawet nikt tego nie zauważa... Chciałabyś poznać kogoś, kto by docenił każdy aspekt Twojej osobowości, każdy niuans Twojego charakteru... Czy nie zdarza Ci się odpłynąć w marzenia myśląc o tym, że spotykasz kogoś tak wyjątkowego kto potrafi to dostrzec i docenić?

Jesteś osobą bardzo wrażliwą a za razem twarda z zewnątrz , potrzebujesz bliskości drugiego człowieka,  kogoś kto Cię zrozumie, przy kim będziesz czuła się bezpiecznie. Hmm... ciekawe... potrzebujesz osoby, która będzie potrafiła z Tobą rozmawiać, która będzie potrafiła Cię zrozumieć i rozmawiać o tym co trudne dla faceta, o emocjach i tych wszystkich tematach o jakich nie możesz porozmawiać z nikim innym jak z ta osoba

Wiem ze masz w sobie pewna... myśl ..pragnienie.. ktore jest skryte w twojej głowe głeboko jest to cos co jest tylko twoje i nie chcesz tego powiedzieć nikomu mimo ze chciała byś jednak może to być w jakimś sensie krepujące .. ta myśl jest nawet teraz w twojej głowie i widzisz to wyobrażasz sobie......

jestes z wenatrz twarda kobieta ktora nie da soba pomiatać ale tak na prawde w środku jesteś delikatna osoba ,wiem  ze czujesz to i wiesz ze nie mozesz pokazywać tego , jednak wiem ze wiele osob tego nie nauwarza jaka jestes na prawdę i nie chce poznać twojego kruchego wnętrza

Wiesz, jesteś pewną siebie osobą , która wie czego chce. Jest otwarta na nowe
znajomości i nie boi się próbować, bo wie że dzięki ryzyku można coś zyskać.


Bądź co bądź sobą

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kingbattale.pun.pl www.beybladefans.pun.pl www.wrestlingmix.pun.pl www.rozowa.pun.pl www.nevadatan.pun.pl