Pick Up Artist

Tematyka relacji damsko -męskich

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2012-10-02 21:23:37

samurajx

Moderator

Zarejestrowany: 2012-09-25
Posty: 6
Punktów :   

Moje zajebiste mysli

Nie bede oczekiwal milych komentarzow bo bardziej zalezy mi na tych zlych co bede wiedzial co poprawidz itd.Zastanawia mnie jedna rzecz czemu to kurwa ty masz sie starac o dziewczyne a nie na odwrot?Dziewczyna tez by mogla ruszyc ta swoja dupe i podejsc do ciebie ja teraz malo co ostatnio podchodze i z raportow nie bede co opisywal  a to z dwuch powodow 1.znudzulilo mi sie to na te chwile 2.Jestem w nowej szkole niech dziewczyny teraz sie pomecza.Doszlech do wniosku ze skoroo dziewczyny chca robic to co chlopy to niech tez podrywaja.Pomysl ile dziewczyn podeszlo do ciebie i cie podrywalo? No wlasnie teoretycznie zadna ich psychika jest zaprojektowana troche inaczej wytlumacze na prostym przykladzie  nas kreca silniki pilka i mozna by wymienia przez kilka godzin a je kreci to ze chlopak ja podrywo to jest cos nieslychanego te emocje w jej glowie jak by messi gola szczelil ta euforia szare komurki szaleja z tego ze to ty jestes tym golem.A teraz inaczej zobacz kobieta podchodzi do ciebie ty pewnie w szoku tak jak by duszacy sie silnik ni wiesz co zrobic bo slaby z ciebie mechanik ale jakims zadziwiajacym sposobem udaje ci sie to naprawoc i co ? uzyskujesz piekna v8.Pomysl czy wolisz byc podrywanym czy podrywac slabo ci to rozrysowalem ale jestem po robocie wyjechany ale napisze zaraz cos nowego bo mnie olsnilo ;p

Offline

 

#2 2012-10-02 21:28:31

Hache

Administrator

Zarejestrowany: 2012-09-25
Posty: 37
Punktów :   

Re: Moje zajebiste mysli

po 1. Kobietę żeby podeszła trzeba by na prawdę ładnie jakoś zainteresować czy też dać jej do zrozumienia to że Ona musi zrobić 1 krok. To jest okej, tylko to się bardzo rzadko zdarza . Zauważ ,że można zrobić tak. Podejść, ona już jest w euforii . I zrobić tak by sama prosiła o numer. BO Ona na bank będzie go chciała jak wyjdzie pozytywnie. A jak kobieta już Nas otwiera to nie udolnie, że my musimy przejąć pałeczkę. I ładnie to nazwałeś mechanik.. który potrafi, ułoży z tego coś zajebistego
p.s Wolę Ronaldo i Real


Bądź co bądź sobą

Offline

 

#3 2012-10-02 21:41:03

samurajx

Moderator

Zarejestrowany: 2012-09-25
Posty: 6
Punktów :   

Re: Moje zajebiste mysli

To teraz ten drugi zauwaz ze mechanilk samochodowy ma baaardzo wiele z podrywaniem wspolnego ;].Komu bys dal swojeg mustanga z 69 z chromowanym silnikiem takiemu mechanikowi co wszystko ci ujebie i zjebie czy takimu co ci to zrobi elegancko i czysto ? Teraz wyobraz sobie ze ten chromowany silnik to laska a ty to mechanik narazie bedziesz tym co wszystko zjebie.Podchodzisz odpalosz i cos sie dzieje cos go ksztusi(przychodzisz otwierasz i nagle cos sie dzieje nie po twojemu).Probujesz to naprawic ale nie idzis i klapa bierzesz rozne techniki co podchwyciles i jest gorzej(probujesz naprawic i nie idzie bierzesz techniki z netu i pogarszasz sprawe).Teraz bedziesz tym co elegancko robi.Przychodzisz odpalasz cos sie dzieje juz wiesz jak to naprawic po chwili auto masz gotowe i co ? nawet tego nie trzeba zbytnio tlumaczyc chcialem ci po prostu uswiadomic ze ten co ma juz dziewczyny obcykane juz wie jak je naprawiac wiec wez sie do roboty chlopie bo bedziesz jak ten mechanik co ci zrobi mustanga na odwal ;p

Offline

 

#4 2012-10-02 21:47:26

Hache

Administrator

Zarejestrowany: 2012-09-25
Posty: 37
Punktów :   

Re: Moje zajebiste mysli

Ja Cie czaje dobrze gadasz ale może bez takich porównań


Bądź co bądź sobą

Offline

 

#5 2012-10-02 21:56:33

samurajx

Moderator

Zarejestrowany: 2012-09-25
Posty: 6
Punktów :   

Re: Moje zajebiste mysli

No tez bych nie chcial zeby ktos mojego krwistego konia do laski porownywal ;d ale inaczej tego nie szlo rozrysowac

Ostatnio edytowany przez samurajx (2012-10-02 21:57:17)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pokemonland.pun.pl www.strazgda.pun.pl www.galactikgoal.pun.pl www.boardogame.pun.pl www.megamenbajka.pun.pl