Pick Up Artist

Tematyka relacji damsko -męskich

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2012-09-25 19:14:27

Hache

Administrator

Zarejestrowany: 2012-09-25
Posty: 37
Punktów :   

Pomysły na randkę by Hache

1. Jak to mówił kej, taki piknik.. Nie trzeba dużo do niego, głupi przenośny odtwarzacz muzy, typu dobrze naładowana komórka, sok, bądź jakiś trunek z klasą ,
jakieś jedzonko, cheapsy itd.. + kocyk . Co komu wpadnie do głowy .
Ładujemy to w plecak, bierzemy swoją kobietę,target i dalej w jakieś spokojne,ciche miejsce jak np. polana.
Rozkładamy wszystko ,szykujemy rozmawiając z nią, na pewno będzie zaskoczona od razu gdy zobaczy plecak, spyta za pewne po co Ci to a wtedy już zbudujesz ciekawość , zainteresowanie prostymi słowami " To niespodzianka ".
Po rozmowie, odpalamy muzykę, taniec .. , wymiana głębokich spojrzeń.. Następnie, partnerkę przycisnąć bliżej siebie i głupei KC ,które w takiej chwili będzie dla niej czymś wyjątkowym.. Niby proste, niby dziecinne. Ale rzadko facet ma jaja by to zrobić.
Uwierzcie, kobieta zapamięta to na długo , będzie wspominać a może i nawet jej uczucia zaczną szaleć bo poczuje się jak księżniczka.. Wyjątkowo..

2.

(pomysł pożyczony od kumpla ) Były żniwa, ładna pogoda.. Pełno polanek, czy też żyto. Zabieramy kobietę na spacer, leżymy z Nią właśnie na tej polanie, w życie , na sianku .. Zwykłe przytulanie i rozmowa dla niej może być czymś nie zwykłym..
Może poczuć się bezpieczna , mogła marzyć o takiej chwili. A nawet może poczuć tak bardzo zainteresowanie ,że miło i przyjemnie skończy się takie leżakowanie .

3.

Znany bardzo dobrze taniec na ulicy,w parku , na chodniku.. Ale chwila?.
Czemu nie zrobić tak. " Słuchaj muszę Ci coś ważnego powiedzieć, a raczej spytać. Tylko nie chce Cię zranić" na pewno się zmartwi, moja kobieta się zmartwiła. Ale..
Złapałem ją za rękę, obkręciłem i " bolało aniołku jak spadałaś z nieba?" kupa śmiechu, kc.. itd , bardzo fajna sytuacja

Dzwoni Ci na randce telefon ?. Nie odbieraj, powiedz ,że chcesz sprawdzić jak rusza się jej ciało. Niech się patrzą jak się zajebiście bawicie.. Przestanie dzwonić, nie przerywaj Niech jej radość pogłębia się.

4.
Basen.. tu można wprowadzać kino i wprowadzać. Jak fajnie można bawić się na basenie, a jak zajebiście gdy laska nie umie pływać..
Podtrzymujesz ją nad wodą, ona na plecach. Jej prawie nagie ciało trzymasz w swoich rękach ..  chlapanie, udawanie tonącego
Całowaliście się kiedyś pod wodą? Nie?. To pora sprawdzić jak to jest .

5.

Dociśnij swoją pannę do drzewa,murku,barierki. Ale chwila, nie musisz od razu całować, niech poczuje podniecenie, namiętność ale nie od razu , nie dawaj jej wszystkiego. Zrób to znów za jakiś czas, zadziała .
Moja panna była w mych objęciach jakąś minutę dociśnięta do barierki, oczka maślane, splażowanego króliczka, nie potrafiła powiedzieć nic. Czuła unoszącą się "chemie" ..  Kobiety uwielbiają taką kreatywność takie akcje.

6.

Kolacja , wieczorny spacer wśród gwiazd, rozmowa o marzeniach.
Głupie piccolo owinięte w ciemną torebkę , mająca na celu ukryć ,że butelka w środku to nie oranżada najdroższa na świecie, a ma zbudować iluzję alkoholu.
" napij się ze mną, ja już piję a nie chcę być łatwy.". Po spróbowaniu śmiech murowany.. 


7. Namioty, Ty + ona + księżyc i wszystko co wymyślisz, mieszając pomysły powyżej. Też może być ciekawie

Wiele ,wiele więcej  pomysłów , na pewno jakoś będziesz mógł wymyślać sam , albo już jakieś znasz których nie podałem. Kobiety kochają takie chwile, że to nie są zwykłe nudne randki jak to było z innymi facetami, tylko niech to będzie randka , którą zapamięta na długo, którą będzie chciała każdego wieczoru przypominać sobie, myśląc również o Tobie,że jeszcze nie trafiła na takiego faceta.
Kreatywność ,poczucie humoru, spontanika.. chwilę jak z bajki..
Niby trochę dziecinady, to nie ważne ,ważny efekt tego co się wydarzy w tych chwilach .

Że Twoja kobieta będzie pozytywnie zszokowana, będzie chciała więcej Ciebie.. sprawdzić co w sobie kryjesz, co jeszcze potrafisz, będzie się bardziej angażować. Nie musisz robić tych randek co dzień.. Nie musisz wszystkiego wykorzystywać od razu.. Daj jej cukierka, potem zabierz, niech zasłuży niech się postara.. Oboje spędzicie fajnie czas ,gwarantuję ..


Bądź co bądź sobą

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.motoklubkonin.pun.pl www.dforce.pun.pl www.golf4.pun.pl www.redtube.pun.pl www.pokemon-unova.pun.pl