Pick Up Artist

Tematyka relacji damsko -męskich


#1 2012-09-25 19:11:57

Hache

Administrator

Zarejestrowany: 2012-09-25
Posty: 37
Punktów :   

Złote myśli by Hache

myśli zaciągnięte od DavidaX

To jest proste, wchodzisz tam, bierzesz co chcesz, zostajesz tam albo wychodzisz. Twoja droga, do sukcesu, spelnienia, szczescia jest prosta, to Twoja glowa, tworzy Ci wymowki, gdy stoisz na jej poczatku " Co bedzie jesli?", " a jak sie nie uda?", co Cie to obchodzi? Zycie to tylko chwila, wiec spraw by splonelo w najjaskrawszym ogniu

Zostajesz wypuszczony w otwartą przestrzen, dalej kierujesz sie sam, wybierasz swoja droge robiac to na co masz ochote lub wpadasz w tlum masy ludzi i idziesz za nimi bedac taki sam jak wszyscy i na koniec zadajesz sobie pytanie "Co by bylo gdyby?", "Czemu przez nich nie osiagnelem tego co chcialem?". Wybor nalezy tylko doCiebie.

To Ty kreujesz swoj swiat, nie narzekaj, ze jest nudno i ponuro, to zalezy od Ciebie, zmien to, wiec olej to co on sobie pomysli, co ona pomysli, co pomysli sobie jej kolezanka, co pomysli sobie jego kolega, pierdol to co pomysli sobie ta cala pierdolona wies

Musisz miec kontrole ale nie być kontrolującym
● Moje zycie to nie demokracja
● Traktuj dame jak dziwkę i dziwkę jak damę
● "Co takiego? Twoj seks jest tyle wart?! Idź daj go komus innemu, ja go nie chce"
● Wiedz czego chcesz i jej powiedz
● To ona sie martwi o mnie
● Musicie sobie zdac sprawę, że to wy jesteście towarem
Jeśli chcesz żeby dziewczyna ci ufała to łatwe. Jeśli chcesz żeby cię kochała to proste.
Powiedz jej żeby tego nie robiła.
● One lubia wyzwania.
● Ty mówisz "skacz", a one na to "jak wysoko?"
● Nie powinieneś się bać pytać oto, co chcesz.
● Kto kocha najmniej, kontroluje związek.
● My chcemy łatwych kobiet ale nie one.
● Kobiety chcą siły i będą cię za to kochać. Zawsze musisz być górą.
● żartuję...nie. Nie żartuje.
● Ja mam niski poziom tolerancji na bzdury.
● Szczerość, Zaufanie i Szacunek.
● Powiedz jej, że lubisz myśleć głośno, że to ważne żeby być w związku z kimś, z kim
możesz się naprawdę porozumieć, że nie jesteś osobą, która powstrzymuje swoje
uczucia.
Masz ochote cos zrobic, zrob to, nie patrz na to co pomysla inni, oni nie sa od rozliczania z tego czy zrobiles zle czy dobrze


Bądź co bądź sobą

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.craftville.pun.pl www.thais-strefagier.pun.pl www.prorok.pun.pl www.sm-manager.pun.pl www.pokemon-master-red.pun.pl