Pick Up Artist

Tematyka relacji damsko -męskich


#1 2012-09-26 14:01:26

Hache

Administrator

Zarejestrowany: 2012-09-25
Posty: 37
Punktów :   

Tylko praktyka

Witam.

Każdy z Nas na początku przygody z uwodzeniem, był nieśmiały, bał się rozmowy z nowo poznaną kobietą a nawet gdy potrafił to zrobić, serce waliło jak szalone, język był suchy a usta nie potrafiły się otwierać na tyle by potoczyć tą relację do końca. Po czym wracał na stronę, wchodził na forum i pisał swój problem, myśląc ,że
czytając kolejne blogi, odpowiedzi,rady userów pomogą mu nabrać pewności siebie.
Panowie, chuja prawda! Ta teoria, zaprojektuje tylko Nasz system, czyli mózg, jeśli powtórzy się jakaś sytuacja z blogów ,które czytaliśmy wtedy się Nam przyda bo będę wiedział jak odbić ST i jak grać dalej, bo przecież jemu się udało,to mi też musi,a jeśli nie to co skłamał pisząc o tym raport?.. Nie ,nie skłamał On to praktykuje i potrafił rozegrać kobietę.. acz kolwiek nie zawsze tak jakby On tego chciał. Nie można mieć każdej.
Blogi o DG, podstawy jak nawiązywać relacje, czy jak zainteresować kobietę rozmową czy sobą są bardzo wartościowe, ale to tak na prawdę nic. Bo wszystkiego musisz się sam nauczyć to tak jak z tabliczką mnożenia, Pani w podstawówce pokaże Ci jak to robić,zdradzi Ci sposoby, ale Ty sam będziesz musiał ,któryś wybrać, sprawdzić, przekonać się na własnej skórze, jaki sposób dla Ciebie jest najlepszy, jak układać liczby by wychodziły wyniki, byś umiał tą tabliczkę mnożenia i żeby efekty były widoczne musisz je praktykować.
Tak samo jest z uwodzeniem, zapamiętujesz te porady, lekcje itd.. i na początku myślisz, kurcze jestem gość!.
Teraz będzie mi łatwo. Gówno prawda. Podejdziesz do kobiety, nawet i otworzysz, a potem co?. Poleci ST ,którego nie widziałeś na forum, laska zacznie się nudzić bo serce tak Ci będzie bić ,że zapomnisz o czym gadać , co robić itd. Wiem to, bo też tak miałem! Smile ale spokojnie, jest na to LEK!. ZAJEBISTY LEK!.
Zwany PRAKTYKĄ. Bo tylko praktyka uczyni z Ciebie zawodnika Możesz znać tysiące wpisów na pamięć, ale jest masa kobiet na świecie, a każda z nich się różni ,choćby najmniejszym szczegółem zawartym w charakterze ale jednak. I wątpię,że któreś pozytywne otwarcie się powtórzy, fakt może być podobne,ale nigdy nie usłyszysz takich samych odpowiedzi kobiet przy tym samym otwarciu czy pytaniach,rozmowie itd.
A jak uniknąć rozczarowania?. Wystarczy robić podejścia, rozmawiać z kobietami, próbować, aż w końcu osiągniesz to co zaplanowałeś. To nie jest trudne, serce bije to prawda, ale nie ma lepszej rady na to niż po prostu podejść "na żywca" w 3 sekundy i otworzyć usta mówiąc głupie cześć, tak też zaczniesz rozmowę Smile.
Tylko praktyka pozwala Nam zdobyć wiedzę, doświadczenie. Na początku nie jest kolorowo, ale nie przejmuj się, pewnie nigdy więcej nie zobaczysz kobiety którą otworzyłeś, a nawet jeśli , Ona i tak będzie wiedziała ,że miałeś jaja by do niej podejść. Zresztą ,nawet gdy zjebiesz całkowicie, co z tego?. Nie spotykasz się z Nią, nie macie wspólnych znajomych, to tylko chwila więc co z tego że się nie uda. Po porażce odrób pracę domową, przemyśl każde złe otwarcie ,wyciągnij wnioski. Działaj dalej, na pewno nie powtórzysz 2 razy tego samego błędu !. Nauczysz się tego ,to zależy od Ciebie. Nikt za Ciebie nie ruszy dupy z domu ,nie kopnie Cię na ulicy byś podszedł do Panny ,która Ci się podoba. NIKT. Ty sam musisz to zrobić . Wtedy dopiero staniesz się zawodnikiem, będzie rozpierać Cię duma,będziesz wiedział coraz więcej, aż zaczniesz cieszyć się z towarzystwa kobiet i wspólnych chwil wypełnionych ciekawymi przeżyciami . Oraz z życia, bo uwodzenie również ma wpływ na nasze życie, na Nas. Nie tylko przy kobiecie, ale zbudujesz pewność siebie ,która pomoże Ci w szkole,pracy, przy znajomych itd.

Co przez to zyskasz?:

- cięty język
- prawdziwą pewność siebie
- płynne wypowiedzi
- wiedzę, doświadczenie ,dzięki temu będziesz wiedział jak zachować się w danej sytuacji, co i jak mówić,
jakie tematy są najlepsze do rozmowy, jak zbudować atrakcję itd.. Po za tym wszystko masz opisane w podstawach, ale tak jak mówię, tylko praktyka pokaże Ci, jak osiągnąć to wszystko czego chcesz się nauczyć będąc na tej stronie.
- lęk zniknie lub przejdzie do minimum, że nawet nie będziesz zwracał na niego uwagi a podchodził do każdej pięknej kobiety ,która wyda Ci się interesująca.

To i nie tylko to. Sprawdź sam, nie ma co siedzieć w domu, użalać się nad sobą, bo rzuciła mnie kobieta, bo nie umiem sobie poradzić, bo ciężko mi wykonać 1 krok.
Kurwa Panowie, odcieli Wam jaja tuż przy porodzie?!. Nie ,więc do dzieła, czytając blogi doświadczonych userów wiedzcie jedno. ONI KIEDYŚ TEŻ ZACZYNALI OD ZERA I MIELI PROBLEMY PODOBNE DO WASZYCH ALBO NAWET I TAKIE SAME! .

Wiem co mówię, bo kiedyś 2 miesiące użalałem się nad sobą po tym jak rzuciła mnie była, czytałem tą teorie a jak przyszło co do czego to lipa. Dziś , dziś jest pięknie.


Bądź co bądź sobą

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fofteam.pun.pl www.opelwloclawek.pun.pl www.teamxfighters.pun.pl www.narutoms.pun.pl www.sp21klasa6.pun.pl